Понад чотири мільйони витратив за чотири роки свого існування вже народний конкурс «Ми – це місто», ще два мільйони витратить цього року комбінат «Запоріжсталь» (до 100 тис. грн. на кожен проект) на кращі соціальні проекти серед громадських, муніципальних закладів та пересічних запоріжців. Це значить, що в місті зявилися нові містечка для діток, нужденні отримають допомогу, відбудуться інші хороші та цікаві справи.

Конкурс проводиться щорічно, починаючи з 2013 року. За цей час надійшли тисячі ідей, 58 з яких стали переможцями та отримали вищезгадані мільйони на їх реалізацію. Ідея соціальних проектів стосується різних сфер життя: благоустрою та створення умов відпочинку в Запоріжжі, культури, освіти, спорту, підтримки волонтерського руху та патріотичного виховання підростаючого покоління. Конкурс охоплює все нові й нові сфери життя. Так, в Запоріжжі вже відкрито 12 спорт-майданчиків, дитячі гральні майданчики, тренажери. Особливістю цьогорічного конкурсу «Ми – це місто» є те, що кожен бажаючий зможе обирати кращих шляхом народного голосування.

А минулого вівторка в запорізькому БК Металургів пройшла урочиста презентація цьогорічного проекту, на якій організатор заходу представили членів експертної ради, розповіли про пріоритетні напрямки конкурсу, умови приймання проектних заявок, нові особливості та можливості потенційних учасників. Будинок культури зібрав повний зал, де жваво вітали заступника Запорізького міського голови Анатолія Пустоварова та голову експертної ради конкурсу, головного будівельника «Запоріжсталі» Олексія Лебедєва.

– Кожен може спробувати свої можливості в цьому конкурсі, – відкрив урочистості Анатолій Пустоваров, – а в кого є власний бізнес, комбінат «Запоріжсталь» допоможе реалізувати проекти соціального значення, як і місцева влада, яка також готова брати участь у проекті.

– Проект «Ми – це місто» закликаний допомогти молодим активним запоріжцям реалізувати свої починання, направлені на покращання умов життя в нашому місті, а комбінат «Запоріжсталь» завжди був соціально відповідальним підприємством, яке реалізує цей проект вчетверте, – зазначив Олексій Лебедєв.