У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі комісії взяв участь секретар Запорізької міської ради Роман Таран. Комісія працювала у складі депутатів Сергія Гладченка, Володимира Кузенка, Віталія Овчаренка, Тетяни Поліщук, Сергія Пшигоцького, Вадима Рильського, Людмили Шаталової.
Члени комісії ознайомились з інформацією директора департаменту комунальної власності та приватизації Сергія Стецюка, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано майже 5 млн. 283 тис. грн.
На засіданні розглянуто проекти рішень про надання дозволу концерну “МТМ” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Рязанській, 13 для розташування центрального теплового пункту; поновлення ПАТ “Запоріжгаз” договору оренди землі на вул. Фонтанній для розташування шафного газорозподільного пункту; внесення змін до рішення міськради від 23.03.2012 № 137/105 “Про поновлення громадському об’єднанню човновласників “Аргонавт” договору оренди землі на вул. Лермонтова, 35 для розташування човнового причалу № 10”; передачу в оренду гр. М. O. Ковбасюку земельної ділянки на вул. Перемоги, 77 для розташування торговельного павільйону; передачу у власність гр. П. М. Буренкову земельної ділянки на вул. Поточній, 6 для розташування капітального гаражу; надання дозволу ТОВ “Рекріейшн” на розроблення проекту землеустрою стосовно відведення земельної ділянки на вул. Луначарського, 17 для розташування спортивно-оздоровчого комплексу.
Комісія обговорила низку протестів прокуратури щодо земельних ділянок, в основі конфліктів яких здебільшого майнові суперечки.
З окремих питань депутати вирішили організувати виїзди на об’єкти для детальнішого вивчення проблем.