Автопарк комунального підприємства поповнили нові екскаватори, автомайстерні та легкові автомобілі

Техніку придбали на умовах фінансовому лізингу за кошти, виділені з бюджету міста. Готовність оновленого автопарку до роботи сьогодні перевірив мер Володимир Буряк. Він зауважив, що стабільній роботі та розвитку концерну заважає той факт, що більша частина коштів, які споживачі перераховують за опалення та гарячу воду, йдуть на опалення природного газу та інші обов’язкові витрати. На власні потреби підприємству залишається менше 10% надходжень, чого, зрозуміло, не вистачає на повноцінне оновлення комунальної техніки.o_1e0fkrl9queagv7dk9laj1jae3ao_1e0fkrl9plmlt6jbkk121v14ne2t o_1e0fkrl9p1b35cib1v751nvo1o7230

– Ми тривалий час добиваємося більш справедливого розподілу цих коштів. Якщо наші пропозиції будуть почуті, в концерні «Міські теплові мережі» запрацює власна інвестиційна програма, подібна тій, що вже є на «Водоканалі», і підприємство зможе виконувати роботи не лише за гроші бюджету, а й за власні обігові кошти, – наголосив Володимир Буряк.

А поки цього немає, задля розвитку концерну місто змушене долучати кредитні кошти. Для тепловиків придбали 4 колісних навантажувачі, 8 маленьких та 3 великих автомайстерні, та легкові авто. Автотехніка буде задіяна на земляних та навантажувальних роботах під час ліквідації аварій та на поточній заміні тепломереж.

o_1e0fkrl9q5cq7s28coqhk9vh34 o_1e0fkrl9q1pkt1h406t01eskhvv3c

– Техніка концерну давно потребує оновлення. Саме тому ми й прийняли програму закупівлі обладнання на умовах фінансового лізингу. Машини працюватимуть на ліквідації аварійних ситуацій, а також забезпечуватимуть роботу ремонтних бригад,- сказав Володимир Буряк.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на початку січня новенькі екскаватори, самоскиди та бульдозер поповнили автобазу запорізького “Водоканалу”.

Читайте також: Борги запоріжців за комунальні послуги перевищили 3,5 млрд грн