Два дні тому в Запоріжжі горів супермаркет “Сільпо“. Ось офіційна інформація Головного управління МНС у Запорізькій області.

У супермаркеті “Сільпо” по вулиці Задніпровській в Хортицькому районі сталося займання. В складському приміщенні супермаркету горіли дерев’яні піддони, дві холодильні камери, пластиковий сміттєвий бак та обшивка стін на площі 75 кв.м.
На ліквідацію за підвищеним номером виклику прибуло 8 одиниць техніки та 32 рятувальники. До моменту приїзду підрозділів МНС працівники магазину вивели на свіже повітря 194 відвідувачі.
Складність полягала в тому, що об’єктовий гідрант був несправний. (За нього відповідає “Водоканал”). Через це подача здійснювалась від сусідніх методом підвозу. Вогонь із складського приміщення перекинувся на пусту тару, яка знаходилась на подвір`ї. Висока температура призвела до займання холодильних камер, які стояли у супермаркеті. Завдяки правильно вибраному вирішальному напрямку підрозділ МНС, який першим прибув на місце, стримав розповсюдження вогню до приміщення супермаркету до прибуття додаткових сил та засобів.
Вже через 20 хвилин пожежа була локалізована. Ще близько двох годин вогнеборці проводили розборку та проливку конструкцій, щоб не допустити повторного займання. Жертв та травмованих не було.

Фото Володимира ШЕРЕМЕТА