У пятницю, 4 лютого, відбудеться позачергова сесія міської ради. Привід для скликання депутатів на екстренне засідання – необхідність виділити кошти на ремонт зруйнованого вибухом газу житлового будинку.

Як повідомлялось, 28 січня в одній з квартир у будинку по вулиці І. Франка, 43 вибухнув побутовий газ. Сильно постраждав другий під’їзд, пошкоджені сім квартир на другому і третьому поверхах.

У будинку тривають відновлювальні роботи, закрити пошкоджені елементи стін. Також частина квартир вже підключена до мереж тепло- і водопостачання, електроенергії. Залишається відсутнім газопостачання. Представники «Запоріжгазу» провели обстеження мереж та виявили низку недоліків. Після їх усунення газопостачання буде відновлене.

У ході засідання учасники наголосили на тому, що першочергово в другому під’їзді будинку необхідно провести укріплювальні роботи. Особливо це стосується конструктивних елементів будівлі – сходових майданчиків, перекриттів, а також пошкоджених квартир, оскільки існує загроза їх обвалу. Також у житлових і нежитлових приміщеннях необхідно розібрати завали. Ці роботи працівники аварійно-рятувальних служб виконають найближчими днями.

Таким чином, для фінансування необхідних робіт з відновлення будинку потрібні кошти громади. Цікаво, що окрім важливих питань з фінансування робіт з ліквідації надзвичайної події та виділення грошей медикам, депутати також розглянуть питання про виділення земельної ділянки по вул.Космічній в районі житлового будинку №104а для розташування спортивної споруди зі штучним льодом.