Проект рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про затвердження Порядку залучення суб’єктів господарювання для надання ритуальних послуг на закритих кладовищах”.
Вказаний проект рішення пропонується до прийняття з метою вжиття заходів щодо недопущення надання переваг окремим суб’єктам господарювання при залученні їх для надання ритуальних послуг на закритих кладовищах та запобігання порушенню законодавства про захист економічної конкуренції.
Текст проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради та відповідний аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені в газеті Запорізької міської ради “Запорозька Січ” протягом п’яти робочих днів.
Всі зауваження та пропозиції до проекту рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради “Про затвердження Порядку залучення суб’єктів господарювання для надання ритуальних послуг на закритих кладовищах” можуть бути направлені у місячний термін з дня оприлюднення тексту цього проекту рішення у письмовому вигляді на поштову адресу управління комунального господарства та дорожнього будівництва Запорізької міської ради та/або виконавчого комітету Запорізької міської ради.
Адреса для направлення зауважень та пропозицій: управління комунального господарства та дорожнього будівництва Запорізької міської ради: 69037, м. Запоріжжя вул. Сорок років Радянської України, 46-а.
Виконавчий комітет Запорізької міської ради: 69105, м. Запоріжжя, пр. Леніна, 206.