Відправившись на другий тренувальний збір до Турції, запорізький “Металург” уже встиг провести там дві контрольні зустрічі. Спочатку спаринг-партнером була польська “Корона” із міста Кельце (клуб екстра-класу – як наша Премьєр-ліга), і вони розійшлися нічиєю (1:1), а наступний суперник – “Газ метан” із Румунії. Цей клуб у 2011 році через заборгованість “Тімішоари” замінив її в розіграші Ліги Європи УЄФА. Та, поступившись за сумою двох матчів “Аустрії” (Відень), вибув із турніру. У поточному сезоні колектив займає в турнірній таблиці внутрішньої першості 11-е місце з 18 можливих.
Як і планувалося, тренерський штаб “Металурга” у звітній грі дав можливість проявити себе тим футболістам, хто не мав досі достатньо ігрової практики або ж знаходиться на перегляді. Результат в даному випадку відходить на другий план, проте наставники команди отримали достатню кількість інформації. Дебютом молодого воротаря “Металурга” Максима Бабійчука тренери залишилися цілком задоволені. Непогано проявили себе Сергій Рудика, Едуард Соболь, Ян Ковалевський, Андрій Нестеров. Все ще попереду в плані оглядин для Азамата Байматова та Володимира Коробки. Останній залишає дуже позитивне враження в тренувальному процесі. А от Олексій Бєлік вийде на поле у ??контрольній грі ближче до кінця збору. Досвідчений форвард щосили працює в загальній групі, але поки його вирішено поберегти.
В атакуючому плані гра з “Газ метаном” запоріжцям не вдалася через низьку реалізацію гольових моментів. Румуни були точнішими, вигравши у підсумку з рахунком 3:0 (1:0).
Наступний контрольний матч у “Металурга” заплановано на середу, 7 лютого. Суперник – “Бунедкор” (Ташкент, Узбекистан).