У міськвиконкомі відбулася розширена оперативна нарада з актуальних питань життєдіяльності міста. Серед головних розглянутих тем – робота комунальних служб міста в умовах низьких температур.
Як зазначив міський голова Олександр Сін, найближчим часом, за прогнозами синоптиків, у Запоріжжі очікується стійка морозна погода. Тому основні зусилля міської влади спрямовано на організацію злагодженої роботи всіх підрозділів і служб для запобігання можливих аварійних ситуацій і вирішення основних питань життєдіяльності обласного центру.
Комплекс необхідних заходів було виконано комунальними та житловими організаціями Запоріжжя. Від снігу очищено міські магістралі, проведено їх обробку протиожеледними матеріалами. Велика увага приділяється питанням утепління житлового фонду. В цілодобовому режимі працюють аварійні бригади.
“У зв’язку з різким похолоданням збільшилася кількість сигналів від громадян. Якщо раніше ми отримували в день від 10 до 12 заяв про проблеми у житлових будинках, то у вихідні дні від мешканців міста надійшло 40 заяв. Усуненням виниклих ситуацій займалися аварійні бригади, в разі необхідності до роботи підключалися й фахівці тепломереж”, – зазначила заступник директора департаменту житлового господарства та розподілу житлової площі міської ради Галина Охріменко.
Міський голова Олександр Сін у цілому дав позитивну оцінку роботі комунальних служб, при цьому акцентував увагу на першочергових проблемах.
“Хочу подякувати колективам підприємств за злагоджену та чітку роботу. Нам вдалося не допустити серйозних аварійних ситуацій, спільні завдання на найближчий час – забезпечення 3-денного запасу протиожеледних матеріалів, цілодобового режиму роботи аварійних бригад, а також оперативне реагування на звернення городян”, – зазначив міський голова Олександр Сін.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua