Геннадій Рекалов

Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання в такому складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олександр Богатий, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Наталія Деркач, Михайло Молчанов, Юрій Пелих, Дуняміл Саатов, Ігор Хмура.
Депутати обговорювали, як зробити традиційний Покровський ярмарок сучасним та більш культурним.
Покровський ярмарок – улюблене свято запоріжців, він щорічно збирає тисячі городян і гостей обласного центру. В рамках ярмарку проходить безліч різноманітних заходів: виступи творчих колективів, конкурси та виставки, продаж сільськогосподарської продукції, товарів запорізьких підприємств.
Обласна та міська влада планує надати Покровському ярмарку нового звучання. Як було повідомлено на засіданні депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста, в 2012 році головний акцент буде зроблено на розширення культурної програми та на залучення творчих колективів з області. Сьогодні фахівці розробляють концепцію свята.
За інформацією управління розвитку підприємництва та дозвільних послуг міської ради, на проведення Покровського ярмарку з міського бюджету буде виділено 156 тис. грн. Їх спрямують на компенсацію вартості бензину та проживання для учасників з інших міст. За попередніми підрахунками, участь у ярмарку цього року візьмуть близько 300 сільгоспвиробників. Планується, що ціни на пропоновану ними продукцію будуть нижче ринкових на 15–20%.
Також депутати розглянули перспективи ремонту шляхів у житлових кварталах. Це питання неодноразово розглядалося на засіданні комісії як одне з першочергових. Більшість внутрішньоквартальних доріг Запоріжжя сьогодні знаходиться в незадовільному стані, і це викликає численні нарікання городян. Завдяки ініціативі запорізьких депутатів, на найближчу сесію буде винесено питання про виділення з міського бюджету 5 млн. грн. на проведення ремонту внутрішньоквартальних доріг. За словами фахівців, минулого року на це було використано 500 тис. грн.
“Враховуючи десятикратне збільшення суми витрат і актуальність цієї проблеми для Запоріжжя, депутати мають контролювати хід виконання робіт”, – зазначив голова депутатської комісії Геннадій Рекалов.
На наступне засідання комісії з питань життєзабезпечення міста вирішено запросити начальника управління комунального господарства та дорожнього будівництва міської ради Олександра Василенка та керівництво КП “ЕЛУАШ”. Депутати планують почути відповіді на питання: “В яких обсягах і в які терміни будуть виконуватися роботи з ремонту внутрішньоквартальних доріг?”. Надалі така інформація буде заслуховуватися на засіданні депутатської комісії щомісяця.
За матеріалами сайту www.meria.zp.ua