Запорізькі чоловіки вміють дивувати своїх улюблених дівчат

Жінкам різного віку подобаються м’які іграшки. Плюшеві ведмежата чи зайчата навряд чи залишать когось байдужим. А коли м’якенькі звірята ще зібрані в цікавий букет, – це дуже несподіваний сюрприз.

Плюшеві букети не так давно почали робити і продавати в Запоріжжі та області. Близько двох років тому вони були на піку популярності, потім попит на них дещо спав. Не зважаючи на моду, букети з іграшок, прикрашені квітами та солодощами, дуже полюбляють діти та дівчата. Напередодні 8 березня попит на них дуже росте, бо кожен чоловік хоче приємно вразити свою кохану дівчину чи маленьку донечку.

игр6

Катерина Єфремова з Полог захопилася плюшевими букетами декілька місяців тому. Спочатку дівчина робила незвичайні букетики для своїх друзів, а потім з’явилися перші клієнти.

-Ідею створення букетів з іграшок я підглянула в інтернеті. Мені хотілося робити щось незвичайне, тому зупинилася саме на іграшках. Це такий подарунок, який завжди зможе здивувати та порадувати. Його можна розібрати і залишаться гарні іграшки, можна поставити, як звичайний букет, і милуватися. Він ніколи не зіпсується і не зів’яне, – розповіла Катерина.

игр3

Найчастіше майстриня створює букети з зайчиків та ведмежат, але можна використовувати будь-які іграшки. Подарунок може складатися як з одного плюшевого звіря, так і з 30.

-Найбільший мій букет, поки що, був з 7 іграшок. В роботі я використовую куплених ведмежат чи зайчат, сама можу зробити якусь квітку. Складається букет дуже швидко, більше часу витрачається на те, щоб красиво все скомпонувати. Наприклад, я знаю скільки буде іграшок, скільки квіток, залишається пофантазувати і оформити все гарно. В букети часто додаю різні солодощі: цукерки, шоколадки, «Чупа-чупси». Все залежить від побажання клієнта. Наприклад, я робила букет для дитини на день народження у вигляді кошика, в якому було близько кілограму цукерок. Це був найсолодший та наймиліший букет, який я робила, – говорить Катя.

игр4

До речі,  іграшки в букеті, як і квіти, мають своє значення. Якщо ви хочете сказати дівчині, що вона лагідна, чарівна, добра, щира та безпосередня, подаруйте їй букет з м’яких ведмедиків. А якщо ви хочете виразити свої ніжні почуття та турботу, зупиніться на букеті з зайченят. М’які слоненята, жабенята та жирафи покажуть, наскільки оригінальною людиною ви вважаєте того, кому даруєте букет.

игр

Ціна на плюшеві букети стартує від 100 грн.

игр2

Нагадаємо, майстриня з Запорізької області робить букети, які змінюються вночі.

Читайте також: У Запоріжжі стають популярними букети, якими можна помити руки