У Білій Церкві відбувся чемпіонат України з плавання серед дорослих та молоді. Запоріжець Сергій Шевцов (СДЮШОР «Спартак-КПУ») задав гарний тон змаганням – до «золота» і нового рекорду України на дистанції 100 м вільним стилем, він додав ще «золото» на 200-метрівці і «срібло» на дистанції 50 м вільним стилем.

Успішний початок, який поклав у своїх запливах Сергій Шевцов, продовжили і його колеги по збірній області. Зокрема, Дмитро Омельков (СДЮШОР «Спартак-КПУ») став чемпіоном України на дистанції 400 м вільним стилем серед дорослих і молоді. Також завоював золоту медаль молодіжного чемпіонату на 200-метрівці вільним стилем.

Ельза Качлішвілі (ШВСМ) заробила срібні медалі чемпіонату України серед дорослих на дистанціях 100 і 200 м брасом. А на молодіжній першості країни стала чемпіонкою на дистанціях 100 і 200 м брасом, і була другою на 50-метрівці.

Відзначилася і решта запорожців у змаганнях молоді: Лілія Крижко (СДЮШОР «Спартак-КПУ») завоювала «бронзу» на дистанції 200 м брасом, Олександр Котровський (СДЮШОР «Спартак-КПУ») був другим на дистанції 200 м комплексом і завоював бронзові медалі на дистанціях 50, 100 і 200 м батерфляєм, Микита Коптєлов (ШВСМ) став чемпіоном на 200-метрівці брасом, і другим на дистанціях 50 і 100 м цим же стилем, Павло Карпюк (СДЮШОР «Мотор-Січ») був третім на дистанціях 100 і 200 м комплексом, Богдан Довгас (СДЮШОР «Мотор-Січ») здобув «бронзу» на 50-метрівці брасом.

Ще ряд нагород запоріжці заробили в естафетах. Так, в змаганнях чоловіків чемпіонами України стали Ігор Бобраков, Микита Коптєлов, Олександр Котровський та Сергій Шевцов.

В естафеті 4х50 м вільним стилем Дамір Галігузов, Сергій Шевцов, Кирило Компанієць і Ігор Бобраков, показали «срібний результат».

Крім того, на рахунку запоріжців ще один рекорд України серед юніорів. Команда СДЮШОР «Спартак-КПУ» в складі Дмитра Омелькова, Олександра Летникова, Микити Кілімбета і Олександра Катровського встановила його на дистанції 4х200 м вільним стилем.