СБУ оголосила підозру черговому колаборанту, який погодився стати до лав окупаційної «военно-гражданской администрации г. Мелитополь».

СБ України встановила, що депутат Мелітопольської міської ради, добровільно перейшов на бік ворога та почав співпрацювати з окупантами. Його призначили заступником начальника департаменту капітального будівництва та житлово-комунального господарства «военно-гражданской администрации г. Мелитополь».

Впевнені, що ця «почесна» посада недовго за ним протримається, це виправить СБУ.

Новоспечений керівник завзято взявся прислуговувати своїм господарям, але більш за все він хотів виправдати високу «довіру» та разом зі своїм начальником, який раніше отримав підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України, прийняв учать у знятті Державного прапора України на центральній площі міста та видаленні державної символіки України з адмінбудівель.

Але «кар’єрний зріст» не допоможе зраднику уникнути відповідальності, українське правосуддя дасть справедливу та сувору оцінку пособнику окупантів.

Слідчі СБУ кваліфікували дії колаборанта за ч. 5 ст. 111-1 (добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, у тому числі в окупаційній адміністрації держави-агресора) Кримінального кодексу України.

Йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.

Викриття зрадника здійснювались за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.