Загарбники продовжують намагатися організувати проведення фейкових виборів в органи місцевої влади на тимчасово окупованих районах та містах області з метою створення адміністрацій проросійських органів влади, шляхом погроз та фізичного тиску на керівників та посадових осіб легітимних органів місцевої влади та їх родини.

Вчергове обстріляно селище Комишуваха.

У результаті обстрілу одна людина отримала поранення. Зазнали пошкоджень близько 20 будинків, один – зруйнований.

Крім того, ворог продовжує здійснювати обстріли населених пунктів Щербаки, Новоданилівка, Мала Токмачка, Лук’янівське, Преображенка.

У Мелітополі окупанти породжують намагання дезіфнормувати місцеве населення ценічно-брехливою інформацією через ЗМІ, друкувати ворожу пропаганду. Рашисти та їх посібники випустили свою агітаційну газету з використанням вкраденого місцевого бренду «МВ-холдинг».

Окупанти проводять заходи аби запустити освітній процес російською мовою. Директори шкіл звільнилися, щоб не брати участь у злочинних діяннях.

Російські терористичні війська продовжують відверто порушувати міжнародні конвенції щодо правил ведення війни та норми міжнародного гуманітарного права, за які вони обов’язково понесуть покарання.

Українські військовослужбовці продовжують мужньо та майстерно стримувати навалу агресора, завдаючи йому нищівних втрат в живій силі та техніці щодня.

За матеріалами Запорізької ОВА.