У Чернівцях чоловік захворів коронавірусною інфекцією

Захворювання підтверджене лабораторними дослідженнями. Як виявилося, нещодавно він повернувся з Італії. Про це на брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Коли чоловік повернувся додому, на прикордонному пункті проходив температурний скринінг. Жодних симптомів хвороби в нього не було. Однак через два дні він почав погано себе почувати та звернувся до сімейного лікаря. Оскільки хворий мав в анамнезі візит до Італії, було прийняте рішення його госпіталізувати. Зараз він знаходиться в інфекційній лікарні, додатково зразки аналізів також відправили до ВООЗ.

– Випадок зафіксовано. Ми почали працювати з контактними особами. Їх небагато, з ними працюють епідеміологи, – розповів Віктор Ляшко.

Загалом, в світі зафіксовано більше 90 тисяч випадків COVID-19. 47 тисяч хворих вилікувалися без наслідків для здоров’я. Разом з тим, від інфекції померли 3117 людей. Переважно це люди старшого віку, які мали низький імунітет та інші хвороби.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, в Запоріжжі розроблений комплекс заходів щодо протидії занесенню та поширенню коронавірусної інфекції на території регіону. Зокрема, в запорізькому аеропорту та залізничних вокзалах ретельно обстежують пасажирів, які відвідували країни, де зафіксовані випадки захворювання на COVID-19.  За дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка в аеропорту “Запоріжжя” працює цілодобовий санітарний пункт з усім необхідним медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. Також посилені заходи на залізничному вокзалі “Запоріжжя-І”. Там облаштували карантинний пункт для тимчасової ізоляції хворих з респіраторними інфекціями. Крім того, в місті визначені лікарні, в яких за необхідності будуть виділені додаткові місця для інфікованих.

Читайте також: Як Запоріжжя готується протидіяти коронавірусу