У Запоріжжі діагностували 4 випадки захворювання на коронавірус

Захворювання виявили завдяки тест-системам, які місто отримало вчора. Двоє хворих повернулися з відпочинку в Єгипті, ще двоє були в Куршевелі. Інфіковані – дві жінки віком 41 та 53 роки, а також двоє чоловіків 52 та 55 років. У зв’язку з виявленням перших випадків захворювання на коронавірус, у Запоріжжі з 14:00 рішенням виконкому вводиться надзвичайна ситуація.

Нагадаємо, Запоріжжя отримало перші 2 700 тестів для діагностування нової інфекції. Це експрес-тести, які дозволяють швидко підтвердити наявність коронавірусу. Крім того, обласний лабораторний центр також отримав ПЛР-тести – високоякісні засоби діагностики, завдяки яким результат можна отримати вже за 6-8 годин. Раніше, аби підтвердити або спростувати підозру на захворювання коронавірусом, необхідно було направляти аналізи до Києва, та чекати результатів звідти протягом щонайменше 3-4-х днів.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, на сьогоднішній сесії депутати міськради виділять 100 млн грн. на закупівлю діагностичного обладнання, засобів дезінфекції та індивідуального захисту для міських лікарень.

Всю офіційну інформацію щодо кількості підозрілих випадків та підтвердження хвороби на коронавірус запоріжці можуть дізнатися на спеціальному Telegram-каналі міської ради COVID-19. ЗАПОРІЖЖЯ.

Будьте обережні. Не виходьте з дому без нагальної потреби! Це допоможе не дати коронавірусу розповсюдитися містом!

Читайте також:Запорізькі підприємці нехтують правилами карантину