Напередодні початку нового навчального року робітники комунального підприємства “Водоканал” обстежили території шкіл та дитячих садків з метою перевірки наявності люків на оглядових колодязях.
За інформацією адміністрації КП “Водоканал”, фахівцями підприємства було проведено обстеження водогонних мереж у Ленінському районі на вул. Котельникова, в Орджонікідзевському районі на вул. Дунайській, у Хортицькому районі від вул. Жукова до вул. Задніпровської. Виконано технічне обслуговування водогонних і каналізаційних колодязів на вулицях Вузловій, Рубана та інших. Проводився огляд водогонів на вулицях Електричній, Типографській, Синельниківській, Літературній.
Під час огляду колодязів у Заводському районі робітники “Водоканалу”, виявивши потенційно небезпечні ділянки оглядових колодязів, встановили залізобетонні кришки на вулицях Ніжинській, Лассаля, Сеченова, Фінансовій.
Для підтримки нормального режиму роботи системи водовідведення у всіх районах Запоріжжя бригади КП “Водоканал” ліквідували засмічення в 43 мережах каналізації.