Старенький чоловік не витримав катувань та помер, а його дружина зараз в реанізації.

17 січня в одному з селищ Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області у приватному будинку пенсіонерів, 1938 р. н. і 1940 р. н., був виявлений труп власника, а його жінка у важкому стані була доставлена до лікарні, і до теперішнього часу перебуває в стані коми. Про це на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін.

– За результатами первинних слідчих дій можна було стверджувати, що злочинці проникли до будинку з метою пограбування. Заздалегідь отруїли собаку, а після проникнення тривалий час знущалися над власниками літнього віку: ламали та відривали фаланги пальців рук, – пише правоохоронець.

Протягом доби працівники поліції Запорізької області встановили та затримали підозрюваних – двох покидьків, які знущалися над потерпілими заради «здобичі» в розмірі 1400 гривень.

Вказаний жахливий злочин вони скоїли ще 14 січня 2018 року. Три доби зв’язана та покалічена покидьками жінка знаходилася з трупом замученого свого чоловіка у будинку, не в змозі викликати допомогу.