У Запоріжжі інспектори патрульної поліції катували та били затриманого.

Правоохоронці були на чергуванні на стаціонарному посту при в’їзді в Запоріжжя. Зупинивши транспортний засіб, вони перевищили службові повноваження щодо водія. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

Чоловіка били, катували, приковували наручниками. Патрульні нанесли йому більше 13 ударів по тілу та ногам гумовим кийком. Крім того, потерпілого неправомірно утримували на вулиці біля поста понад 6 годин у нічний час, йому насильно обмежували можливість пересуватися, підходити до власного автомобіля та заходити до приміщення блокпосту, щоб зігрітися. Також громадянину не надавали їжу та воду, забороняли спілкуватися з родичами та адвокатом.

Співробітники прокуратури повідомили про підозру двом патрульним. Ще одному також інкримінують перевищення службових повноважень.

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Довідково: Санкція за вчинений злочин передбачає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Закликаємо громадян, які постраждали від неправомірного насилля з боку працівників поліції звертатись з відповідними заявами до слідчого відділу прокуратури Запорізької області за адресою: м. Запоріжжя, вул. Залізнодорожна 17 або до приймальні громадян прокуратури Запорізької області за адресою вул. Матросова 29-А.

Також для оперативного реагування на відповідні випадки насильства, в прокуратурі Запорізької області діє спеціальна «гаряча лінія» – (061) 233-34-86, або з 19 год. 00 хв. до 09 год. 00 хв. в робочі дні, у вихідні та святкові дні протягом усієї доби за телефоном – (061) 225-10-99.