Напередодні нового року патрульним надійшов виклик про ДТП на вулиці Запорізькій.
Прибувши на місце події інспектори з’ясували, що жінка, яка керувала автомобілем Hyundai Getz, не вибравши безпечної дистанції та швидкості руху, скоїла зіткнення з авто Lanos Sens. В ході спілкування із жінкою патрульні виявили ознаки алкогольного сп’яніння.

Надалі жінка почала поводити себе зухвало, висловлюватися нецензурною лайкою, вчиняла хуліганські дії відносно правоохоронців та розповідала, ким вона працює і які досягнення має у своєму житті, вихваляючись цим перед дівчиною-інспектором, та вимагала від неї пояснень про її освіту.

Тож маємо нагоду познайомити вас із лейтенантом патрульної поліції в Запорізькій області інспектор роти 3 батальйону №3 Діна Курлікова, яка має дві вищі освіти магістра: в медичній сфері з фізичної реабілітації із правом бути викладачем у вищому навчальному закладі, а також за професійною кваліфікацією «юрист» у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ.

За період несення служби Діна виявила понад 1300 адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху та охорони громадського порядку і в усіх випадках склала відповідні адміністративні матеріали на правопорушників.

Виявила та затримала більше десятка осіб, які скоїли кримінальні злочини, та обґрунтовано підозрювалися в грабежах та крадіжках. Також поліцейська в 5-ти випадках під час несення служби надала кваліфіковану домедичну допомогу людям, які постраждали внаслідок дорожньо-транспортної пригоди. До роботи в поліції Діна працювала медиком в дитячій поліклініці, та надалі, ставши патрульною, дівчина активно бере участь у всіх заходах, які спрямовані на роботу з дітьми, також неодноразово патрульна проводила тренінги та зустрічі поліції з громадою. Командир батальйону відзначає дівчину, за період її роботи, як приклад для інших, Діна завжди сумлінно ставиться до своїх службових обов’язків та ніколи не мала нарікань.

А на правопорушницю в вищевикладеній ситуації поліцейська склала відповідні адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП ( вчинення дорожньо-транспортної пригоди);
ст .130 КУпАП ( керування транспортним засобом у стані сп’яніння);
ст.173 КУпАП (дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян);
ст.185 КУпАП (злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського при виконанні ним службових обов’язків).