Депутати Запорізької міської ради від Партії «Єднання» надають допомогу містянам, які потребують лікування або опинилися у складних життєвих обставинах

Депутати Партії Володимира Буряка «Єднання» регулярно проводять прийоми громадян, під час яких надають консультативну допомогу у вирішенні різних питань. І, звичайно, матеріальну допомогу тим, хто потребує лікування чи опинилися у складних життєвих обставинах.

Також Партія Володимира Буряка «Єднання» підтримує містян, які взяли відповідальність за свої будинки та створили у них ОСББ. Мешканці таких будинків звертаються до депутатів за коштами на проведення ремонтів різного ступеня складності. І одержують їх.

Зокрема, депутат міської ради та член «Партії Володимира Буряка «Єднання» Олександр Онищенко спрямував кошти свого депутатського фонду на ремонт під’їздів ОСББ по вул. Чумаченка, 23, вул. Радіо, 26, та вул. Антарктичній, 15а, та ін.

«Приємно працювати зі свідомими людьми, які багато роблять для свого дому. Чисто, охайно, видно господарський підхід у вирішенні проблем», – розповів депутат.
Крім того, в одному з дворів округу депутат посприяв у видаленні старих аварійних дерев.249144426_1053796448716115_621546239967868962_n

Активно допомагає запоріжцям депутат міськради від Партії Володимира Буряка «Єднання» Сергій Ільченко. Нещодавно завершилися роботи на пр. Ювілейному, 33, мешканцям якого депутат виділив зі свого депутатського фонду кошти на часткову заміну вікон у всіх під’їздах.

Ще один будинок, в якому проведено ремонтні роботи коштом фонду депутата – ОСББ «Рубана-14». «Виконано заміну шафи керування ліфтом. Я як депутат Запорізької міської ради від Партії Володимира Буряка «Єднання» ще навесні познайомився з активістами та головою цього ОСББ. Мешканці будинку скаржилися на гучний ліфт, який навіть не давав відпочити мешканцям квартир на останніх поверхах, але наразі про цю проблему можна забути», – повідомив депутат.

А напередодні Дня визволення міста Сергій Ільченко привітав мешканців Хортицького району, які залишилися самотніми та потрапили у складні життєві обставини. «Я завжди спілкуюся зі старшим поколінням, тому що найважливішим подарунком є увага. Особливої підтримки потребують ті, хто не має рідних людей», – наголошує депутат.

Зазначимо, що після переходу Запоріжжя до «червоної» зони епіднебезпеки багато хто з депутатів скасував особисті прийоми громадян. Але депутат міськради від Партії «Єднання» Ігор Бурчак скасувати депутатський прийом, на який мешканці міста записувалися заздалегідь, не зміг.

«Я просто не мав на це морального права – на прийом приходять люди, які справді потребують допомоги. Тому, дотримуючись усіх карантинних вимог, мої помічники провели депутатський прийом та прийняли заяви людей», – зазначив депутат від Партії Володимира Буряка «Єднання».

Читайте також: Юні спортсмени запорізької ДЮСШ «Локомотив» отримають нові каное