18 жовтня перший заступник міського голови Дмитро Свіркін за дорученням міського голови Олександра Сіна проконтролював, як проходить ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Запорізької та Горького.

“Роботи проходять завдяки спеціальній субвенції Держбюджету. Ремонт трамвайного переїзду на перетині вулиць Запорізької й Горького є дуже важливим соціальним завданням для обласного центру. Це пов’язано з великим транспортним потоком, який тут проходить, адже вулиця Запорізька з’єднує Набережну магістраль і проспект Леніна, поруч розташований Малий ринок. До ремонту легковому транспорту було складно тут проїхати. Необхідно було вирішити цю проблему, і ми виконуємо в першу чергу роботи на цій ділянці”, – сказав Дмитро Свіркін.
Директор КП “ЕЛУАШ” Олександр Клімов відзначив, що зараз ведуться роботи на переїздах на вул. Запорізькій–Горького, вул. Чекістів–Жуковського та біля заводу “Запоріжвогнетрив”. Ремонт повинен бути завершений до 1 листопада. Ще три переїзди відремонтують у листопаді.
Також перший заступник міського голови Дмитро Свіркін перевірив виконання робіт з ремонту внутрішньоквартальної дороги на вул. Яценка, 1, 1-а в Орджонікідзевському районі. Жителі зверталися із проханням вирішити це питання, адже ця дорога забезпечує підхід і під’їзд до розташованої поблизу школи №94. Тепер тут буде покладено близько 400 кв. м дорожнього покриття, що дозволить забезпечити безпеку школярів і вільний підхід запоріжців до виборчої дільниці, яку розташовано в школі №94.
За тиждень планується відремонтувати дороги до шкіл і тих закладів, на території яких розташовано виборчі дільниці.
Дмитро Свіркін розповів, що роботи з ремонту доріг проходять завдяки додатковій субвенції з обласного бюджету в розмірі 2 млн. гривень.
Фото Володимира ШЕРЕМЕТА