Світ
Син кандидата в президенти США від республіканців Мітта Ромні Тег Ромні збирався “врізати” діючому президенту Бараку Обамі, коли під час політичних теледебатів, останній назвав його батька брехуном.
США збираються виділити 12 млн. доларів за інформацію про спонсорів терористичної організації “Аль-Каїда”. Варто зауважити, що в останні два роки США витрачає мільйони доларів на військові операції в Лівії та Сирії. Для проведення останніх широко залучаються бойовики “Аль-Каїди”, “Талібану” тощо.
Верховний суд Ізраїлю постановив, що мобільні телефони можуть викликати рак.
Міністерство праці Росії планує зміни до “Закону про працю”, які мають заборонити будь-які дискримінаційні вимоги роботодавця до віку, статі, раси та місця проживання працюючого.
Літак президента Грузії Михайла Саакашвілі зробив вимушену посадку в румунському Бухаресті через проблеми з шасі.
У волгоградській колонії суворого режиму несподівано, під час миття у бані, “змилися” два особливо небезпечні злочинці. Їх оголошено в розшук.
У китайському місті Сінин (провінція Цінхай) молодий чоловік посварився з дружиною і через це вирішив вистрибнути із вікна з трирічним сином на руках. Вмостившись на підвіконні, він, щоправда, заплакав, і поки налаштовувався на стрибок, прибули рятувальники. Один із них спустився зверху на тросі, а потім несподіваним ударом обох ніг заштовхав невдаху-самогубця до кімнати.
Прокуратура міста Владивостока оскаржила введений до саміту Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва лівосторонній рух на двох вулицях міста.
Ідея колишнього президента Росії Дм. Медведєва про розширення Москви і переселення на нові території всіх чиновників остаточно похована. Причина – дороговизна проекту, який передбачав збільшення площі російської столиці ледь не втричі.
Єдина звільнена на свободу представниця панк-групи Pussy Riot Катерина Самуцевич подає до Європейського суду з права людини на російську владу. Вона отримала умовний термін ув’язнення, а ще дві учасниці – реальний (два роки) – за виконання у Храмі Христа-спасителя пісні “Богородице, Путіна прибери”.
Україна
Україна відновила обсяги постачання свого сиру на російський ринок до обсягів, який був до введених на початку 2012 року санкцій “Росспоживнагляду”.
“Ми не можемо платити за такою ціною за газ, – заявив прем’єр-міністр України Микола Азаров у Севастополі. – Ціна вбивча для нашої економіки… Такі ціни на газ гальмують наш економічний розвиток і знекровлюють нашу економіку… Ми – прибічники добросусідських відносин з Росією. Ми ніколи не дозволимо собі, як дозволили “оранжеві”, перетворити Росію у ворога. Але в даній ситуации, через високі ціни на російський газ, ми змушені вживати заходів з розвитку власної енергетичної бази”.
Виступаючи в Севастополі, прем’єр-міністр України Микола Азаров зауважив, що Україна не може вгнатися за підвищенням зарплат російським військовим морякам і це відразу створює перекоси на споживчому ринку міста. У той же час, “ми здатні забезпечити Севастополь достатньою кількістю дешевого продовольства”, – наголосив прем’єр.
Львівський окружний адміністративний суд відмовив Партії регіонів у демонтажі білбордів з текстом “Жодного голосу Партії регіонів”, розміщених кандидатом в депутати по 118 виборчому округу Богданом Дубневичем.
У місті Балті Одеської області сталася спроба закидати яйцями лідера ВО “Свобода” Олега Тягнибока учнями місцевого ПТУ, які прибули на мітинг останнього із символікою Партії регіонів. Місцева влада спростувала свою причетність до інциденту.
За інформацією Комітету виборців України, у Києві підкуп виборців грошима і гречкою ведуть відразу кілька кандидатів одного і того ж мажоритарного округу. Це зводить зусилля кожного кандидата до нуля, вважає голова КВУ Олександр Черненко.