На першій цього року прес-конференції міський голова Олександр Сін розповів про пріоритети роботи міської влади в 2012 році.
Цього року міська влада має намір особливу увагу приділити ремонту внутрішньоквартальних доріг, освітленню дворів і вулиць.

Також будуть вирішуватися питання дорожнього будівництва, ремонту житла, шкіл, дитячих садків, лікарень. Особливу увагу влада приділить проблемі відсутності громадських туалетів.
У планах міської влади – реконструкція ПС “Юність”, де буде відновлено льодове покриття. Тут тренуватиметься хокейна команда, працюватимуть різні секції, проходитимуть концерти, виставки.
На реалізацію державної програми “Хокей України” щорічно виділяється 200 млн. грн. Цього року Запоріжжя розраховує одержати 50 млн. грн. на капітальний ремонт ПС “Юність”, на холодильне встаткування для забезпечення експлуатації льодової арени. Палац спорту має бути відновлений у повному функціональному обсязі. Мер розповів, що запорізькі фахівці відправляться до Донецька, де вже здійснено подібну реконструкцію, для вивчення обсягів будівельно-монтажних робіт у ПС “Юність”.
Олександр Сін також повідомив, що вирішується питання про долю кінотеатру “Космос”. Є два варіанти вирішення проблеми: довгострокова оренда або ремонт за рахунок коштів міського бюджету. Головна умова – кінотеатр повинен зберегти своє функціональне призначення.
Розвиток зелених зон – також пріоритетний напрямок діяльності. Цього року буде виконано великий обсяг робіт з реконструкції Центрального парку культури й відпочинку “Дубовий гай”.
Медицина має лікувати, а не владарювати
Олександр Сін розповів, чому подовжив контракти з головними лікарями запорізьких медичних установ лише на півроку:
– У нас є багато питань щодо медицини. І я вважаю, що головні лікарі повинні бути тими людьми, які допомагають мені як міському голові, виконавчому комітету вирішувати проблеми. Мені не потрібні “князьки”, які вважають, що лікарня – це їхня вотчина, віддана їм у довічне володіння, де вони володарюють. Я подовжив усім головним лікарям контракт на півроку й попередив: вони повинні виконувати свої обов’язки, а не ділити міську медицину.
Мер міста проте не подовжив контракт із головним лікарем 5-ї міської лікарні Володимиром Бурлаєм. Як відзначив міський голова, система екстремальної медицини вимагає негайних змін, а вони не відбувалися.
Обвинувачення в розкраданні коштів
Олександр Сін прокоментував ситуацію із затримкою директора КП “ЕЛУАШ” Владислава Новасардова: керівникові КП пред’явлено обвинувачення в розкраданні коштів підприємства в особливо великих розмірах.
“Йде слідство, – говорить Олександр Сін, – коментувати його хід – не в компетенції міської влади”.
До міськвиконкому надійшла постанова слідчого про відсторонення Владислава Новасардова з посади. Міський голова підписав розпорядження про звільнення з посади начальника КП “ЕЛУАШ” Владислава Новасардова.

Розпорядження міського голови Запоріжжя № 4к від 11.01.2012
“Про відсторонення від посади В. В. Новасардова”
На виконання санкціонованої постанови прокуратури міста Запоріжжя від 10.01.2012, керуючись статтею 147 Кримінально-процесуального Кодексу України, відсторонити Новасардова Владислава Валерійовича від посади начальника комунального підприємства “Експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів”.
Міський голова О.Ч. Сін

Олександр Сін підкреслив, що робота всіх комунальних підприємств, які витрачають бюджетні кошти, перебуває на постійному контролі не лише міської влади, але й правоохоронних органів. Всі перевірки, які проводилися на підприємстві, були законними й плановими.
Ціни закупівлі продуктів для шкіл і дитсадків буде проаналізовано
Міський голова Олександр Сін прокоментував інформацію, що з’явилася в деяких ЗМІ, про те, що продукти харчування для запорізьких шкіл і дитячих садків закупаються за завищеними цінами. Він повідомив, що доручив своєму заступникові Юрію Каптюху перевірити цю інформацію і пообіцяв: “Якщо інформація підтвердиться, то буде звільнено весь склад тендерного комітету”.
Особливий Новий Рік і запрошення на Водохреща
Олександр Сін розповів, що новорічні свята провів з родиною у Фінляндії:
– Я зустрів Новий рік цього року в колі родини й близьких людей. Канікули ми провели у Фінляндії – у милому маленькому містечку з 30 тис. населення, в родичів. Кращого свята в мене ще не було.
А вже 19 січня о 12 годині на Центральному міському пляжі відбудеться врочисте богослужіння, присвячене святу Водохреща Господнього. Міський голова Олександр Сін повідомив: торік у богослужінні взяли участь п’ять тисяч запоріжців, цього року бажаючих може бути ще більше.
Міська влада надасть організаційну підтримку для проведення заходу: будуть намети для перевдягання, гарячий чай. Передбачено чергування рятувальників.
Олександр Сін запросив усіх на свято.