Про свою роботу протягом 2011 року “ЗС” розповів депутат Запорізької міської ради Олег Володимирович Серовський.
– Олег Володимирович, як довго ви працюєте на депутатській роботі?
– У 2010 році я був обраний депутатом Запорізької міської ради шостого скликання по списках Партії регіонів. Ленінська районна організація ПР прийняла рішення про закріплення за мною 34 виборчого округу.
– З якими проблемами найчастіше звертаються запоріжці?
– Під час депутатського прийому громадян, який я проводив кожен другий та четвертий вівторок місяця, мені доводилося розглядати чисельні звернення запоріжців з приводу надання матеріальної допомоги, вирішення житлово-комунальних проблем, надання юридичної допомоги.
Основна мета моєї депутатської діяльності – допомогти малозабезпеченим запоріжцям, інвалідам та багатодітним сім’ям, а також тим, хто потребує коштовного лікування. Всього в 2011 році за рахунок коштів депутатського фонду 14 людям було надано матеріальну допомогу на суму 11 тисяч гривень. Ще 11 600 грн. було виділено особам, що звернулися до мене на депутатському прийомі.
Минулого року особливу увагу я приділяв хворим на ДЦП дітям, адже їм необхідно проходити постійні курси лікування. Протягом року 17 хворих на ДЦП дітей отримували від мене регулярну матеріальну підтримку.
Крім того, я направив більше двохсот листів на підприємства та в організації Ленінського району з проханням надати посильну матеріальну чи іншу допомогу дітям-інвалідам, що проживають в Ленінському районі. На мої листи відгукнулося лише два підприємства. Висловлюю подяку за підтримку Запорізькій медичній академії післядипломної освіти та стоматологічній поліклініці № 3.
Я намагався приділити увагу ветеранам, партизанам, інвалідам ВВВ, воїнам-інтернаціоналістам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС. До 9 Травня всім ветеранам війни було надано продовольчі пакети, чорнобильцям направлено вітальні листівки, а учасниця партизанського руху Н. А. Ломейко отримала від мене в подарунок пральну машину.
На День знань 1 Вересня було вручено пам’ятні подарунки всім першокласникам школи № 31, плюс з депутатського фонду виділено матеріальну допомогу на розвиток школи.
– Які ще найбільш актуальні проблеми міста та його городян вам доводилося вирішувати в 2011 році?
– З початку року до мене на особистий прийом звернулося 86 осіб. Щоб розв’язати їхні проблеми, на адресу комунальних підприємств і органів виконавчої влади мною направлено 75 депутатських звернень та запитів.
Як результат моїх звернень комунальними службами було вжито заходи щодо обрізки дерев, ремонту стінових швів, дахів, встановлення лавок, очищення території, заявникам зроблено перерахунок вартості комунальних послуг.
За результатами розгляду мого депутатського звернення до прокурора Ленінського району посадову особу КП “ВРЕЖО № 7” у квітні 2011 року було притягнуто до відповідальності за порушення законодавства у сфері житлово-комунальних відносин.
Хочу відзначити оперативний розгляд моїх депутатських запитів начальником КП “ВРЕЖО № 9” А. Г. Калашником, за допомогою якого вирішено більшість житлово-комунальних питань виборців. Наприклад, виконано поточний ремонт дахів будинків на вул.Бородінській, 12 (7 під’їзд), вул.Гребельній, 1, включено до плану капітального ремонту покрівлі будинків на вул. Ладозькій, 4, вул.Трегубенка, 12. Мешканцю вул.Вінтера, 38 ВРЕЖО повернуло кошти, витрачені на ремонт системи опалення у квартирі.
На 2012 рік вже заплановано ремонт під’їздів будинків на вул. Лобановського, 7 та 13, вул. Трегубенка, 6, вул.40 років Радянської України, 2-а.
За моїми зверненнями районною адміністрацією Запорізької міської ради по Ленінському району до плану робіт на наступний рік включено ремонт внутрішньоквартальних доріг на вул.Штурмовій, 1, вул.Бородінській, 9/12, вул.Маршала Чуйкова, 13, вул.Трегубенка, 6, вул.Малиновського, 12. Також заплановано будівництво пішохідного тротуару на вул.Перлинній.
– Як ви розподілили гроші свого депутатського фонду?
– Крім адресної матеріальної допомоги, про яку я вже розповів, з мого депутатського фонду в рамках виконання програми “Покрівля” було виділено суму в розмірі 50 тисяч гривень на ремонт дахів на вул.Бородінській, 12 (7 під’їзд) та вул.Гребельній, 1. На освітлення вулиці Кияшка було направлено суму в розмірі 8500 гривень, на знесення та омолодження старих дерев в Ленінському районі виділено 30 тисяч гривень. Комунальні служби вже повністю виконали ці роботи, а мною підписано акти виконаних робіт.
– Коли й де проводите прийом виборців (час і місто)?
– За адресою: вул. Каховська, 11-а, кожний другий вівторок та четвер місяця з 15 до 18 години. Записатися можна за телефонами: 279–02–92, 280–24–54.