ТОВ “Запорізький сталеливарний завод” заявляє про наміри проектування на технічне переоснащення плавильно-ливарного виробництва зі встановленням в існуючий виробничий корпус газових інфрачервоних випромінювачів фірми Schwank на вул. М.Краснова, 9-а, в м.Запоріжжя для забезпечення локального обігріву технологічного обладнання, а саме підтримки температури повітря не менше 5°С (згідно з паспортом заводів – виготовлювачів технологічного обладнання).
Проектом передбачається встановлення в існуючий виробничий корпус газових інфрачервоних випромінювачів фірми Schwank тепловою потужністю 18 та 26 кВт (44 од.)
Водопостачання, каналізація – вода в експлуатації інфрачервоних обігрівачах не використовується, стоки відсутні, чисельність персоналу не збільшується.
При експлуатації інфрачервоних обігрівачів в атмосферне повітря виділяються наступні речовини:
– при спалюванні природного газу в інфрачервоних випромінювачах – діоксид азоту, оксид вуглецю, ртуть, парникові гази;
– при продувці газопроводу на свічках продувки та свічці зкидання – метан, етилмеркаптан.
Максимальні розрахункові значення приземних концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі не перевищують гігієнічні нормативи. На водне, геологічне середовище, грунт, клімат і мікроклімат, рослинний і тваринний світ – негативно не впливає.
Ознайомитися з матеріалами ОВОС і робочого проекту, а також за додатковою інформацією протягом 30 днів, пн-пт з 8.30 до 17.00 звертатися: ТОВ НВП “ПІНТ”, розташований за адресою: 69035, м.Запоріжжя, вул. Перемоги, 51/51. Контактні телефони: 2703622, 2893585.
ТОВ “Промтеплотехсервіс”, розташований за адресою: м.Запоріжжя, Південне шосе, 8. Контактні телефони: 2149250, 2149036.
Претензії і побажання громадян протягом місяця з моменту публікації об’яви направляти за адресою: м.Запоріжжя, пр. Леніна 164, облдержадміністрація, відділ по роботі зі зверненнями громадян. Контактний телефон: 2246563.