05.04.2017 р. відбулося підведення підсумків відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозиції щодо реконструкції Центрального парку культури та відпочинку «Дубовий Гай» в м.Запоріжжі. На конкурс було представлено вісім проектів, які відповідають вимогам конкурсу. За результатами розгляду конкурсних проектів журі визначило кращі проектні пропозиції та розподілило премії наступним чином:
Безымянный

Відповідно до умов проведення зазначеного конкурсу, замовник конкурсу – КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий Гай» має право залучати до подальшого проектування учасників конкурсу, які отримали премії. При цьому переможець конкурсу має переважне право на подальше розроблення (чи участь у розробленні) проектно-кошторисної документації.

«10» квітня 2017 з 13-00 до 16-00 години  замовником конкурсу буде організована виставка конкурсних проектів за адресою: м. Запоріжжя, вул. Глісерна, буд. 1а (Центральна сцена КП ЦПКтаВ «Дубовий гай») .

З «11» квітня 2017 по «23» квітня 2017 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Олександрівська, буд. 26 (Адміністрація Олексанрівського районну м. Запоріжжя)