Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги вже 55 років рятує життя запоріжців

Це один із найбільших медичних закладів міста з 30-ма різноманітними відділеннями. Щодня півтори тисячі кваліфікованих лікарів та медичних працівників надають спеціалізовану те екстрену допомогу в найрізноманітніших та надскладних випадках.

Сьогодні в медзакладі свято – лікарня відзначає 55-річний ювілей. Із цією визначною датою колектив привітав мер Володимир Буряк. Він відзначив, що найголовніше для лікарні – продовжувати розвиватися та надавати якісну медичну допомогу запоріжцям. А міська влада надасть повну підтримку на цьому шляху.

– Триває реформа медичної галузі. Поки не зовсім зрозуміло, як цей процес буде проходити та як закінчиться. Є невирішені питання щодо фінансування медичних закладів другого рівня, як воно відбуватиметься з 1 квітня. Але можу запевнити, що міська влада не залишить лікарні наодинці з проблемами. Будемо за необхідності шукати додаткові кошти для того, щоб забезпечити роботу міських лікарень, – сказав Володимир Буряк.

Також Володимир Буря вручив колективу лікарні сертифікат на 10 мільйонів гривень на оновлення медапаратури.

Нагадаємо, протягом останніх трьох років в міській лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги суттєво оновили лікувальну та діагностичну апаратуру. Зокрема тут звились сучасна лазерна хірургічна система, відеоендоскопічний комплекс для малоінвазивних оперативних втручань та інше обладнання, завдяки якому лікарі врятували життя не одному пацієнту. Також оновили й палати низки відділень. Одним з найбільших придбань став надсучасний ангіограф, який у 2019 році придбали за кошти міського бюджету. Цей апарат  – незамінний у боротьбі з інсультами та інфарктами. Ввести в експлуатацію його планують протягом цього року.

Читайте також:  Мер Запоріжжя поставив вимогу навести лад в системі харчування дітей в школах та дитсадках