Гороскоп на 2-8 березня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). У вас може з’явитися стільки різнобічних інтересів, що вдома ви станете рідким гостем. Гарний період для фізичної активності та налагодження особистого життя. Тільки не вірте лестощам і компліментам. Той, хто говорить приємні слова, можливо, переслідує приховані цілі. У вихідні настає сприятливий час для мандрів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам випаде унікальний шанс перетворити супротивників на союзників, але діяти необхідно обережно та дипломатично. Очікуйте важливих подій і новин, можлива зміна роботи і нові знайомства. Не вірте ніяким чуткам і пліткам, засновувати на них якісь висновки для себе було б вкрай нерозумно. У вихідні, перш ніж вирішувати виниклу проблему, бажано порадитися з родиною.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Може з’явитися страх не встигнути щось важливе. Але у вас все вийде. Причому навіть швидше, ніж можна було б очікувати. На вас чекають відмінні перспективи, особливо в особистому житті, і здійснення заповітної мрії. Удача сама пливе до вас у руки, все вдається легко й без зусиль.

РАК (22.06-23.07). Роботи багато, як ніколи, але вас це не лякає. Адже на вас чекає швидкий підйом кар’єрними сходами. Зараз ідеальний період для професійного росту та пов’язаних з ним службових і матеріальних досягнень. В особистому житті не все так гладко. Але зате ви зрозумієте, хто вам дійсно потрібний, а з ким вам не по дорозі.

ЛЕВ (24.07-23.08). Почуття непевності буде заважати вам зосередитися на роботі, повірте, у вас більше сил і знань, ніж ви думаєте. Ваша інтуїція загостриться, як ніколи. Навіть у складних і незвичних ситуаціях ви безпомилково вгадаєте правильну лінію поведінки. Посередині загального занепокоєння й метушні постарайтеся зберегти віру в краще. У вихідні погодьте ваші плани з близькими людьми.

ДІВА (24.08-23.09). Викличте на допомогу працездатність, сумлінність і пунктуальність, і ви доб’єтеся успіху. Не сприймайте критику негативно. Якщо ви не страждаєте на зайву вразливість, побачивши свої помилки та виправивши їх, ви тільки виграєте. У сімейному житті не виключені розбіжності, постарайтеся зрозуміти не тільки свою позицію.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Настає гарний час для реалізації творчих проєктів, вам знадобляться такі якості, як ініціативність і рішучість. З’явиться можливість виходу на більш високий професійний рівень з гарними кар’єрними перспективами. Не варто критикувати колег або свого партнера, ви зачепите їх за живе. У вихідні проявіть більше м’якості та делікатності.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Вам вдасться досягти нових кар’єрних висот, можна розраховувати на додатковий прибуток і вигідні пропозиції. Можете спокійно займатися своїми справами. Надайте все інше волі випадку, і все складеться на вашу користь. Стосунки з коханою людиною стануть для вас дуже важливими та дорогими. Зникнуть багато проблем, що обтяжували вас у минулому.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам необхідно навчитися жити у злагоді із самим собою та навколишніми. Ваші енергія та наполегливість дуже вплинуть на всіх, з ким вам доведеться спілкуватися. Прагнення виділитися й досягти бажаного приведуть вас до заповітної мети. Середина тижня гарна для міркувань, а не для рішучих дій. У вихідні не виключені розбіжності з друзями. Що ж, буває.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Настає час рішучих дій. При цьому ви не будете впевнені в успіху, але доведеться йти вперед. Вам можуть запропонувати цікаву і перспективну роботу. Можливо, вам знадобиться надовго виїхати в інше місто. На вас може навалитися багато роботи, але вона буде цікавою та захоплюючою. Стосунки з близькими будуть гармонічні, а діти потішать своїми досягненнями.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Вам може здатися, що ви заплуталися в ситуації, що утворилася в особистому житті. Вам необхідні спокій і тиша для розуміння самого себе. Імовірне просування по службі або поїздка за рубіж. Не відвертайтеся від допомоги друзів, ваші сили та можливості не безмежні. Постарайтеся не давати приводу для сварки на роботі та в родині. Помніть, свій світ багато в чому ви створюєте самі, ставтеся до себе більш бережно.

РИБИ (20.02-20.03). Ви стаєте просто незамінною людиною на роботі, без вас не можуть вирішити багато завдань. Доведеться виправдовувати довіру. Тільки не робіть це на шкоду особистому життю. Можливі нові цікаві знайомства. Вихідні добре провести на свіжому повітрі.

Читайте також: У Запоріжжі квітнуть проліски – фото