Спроба віддати запорізький аеропорт в концесію – це брудна економічна гра

Таку думку висловив політичний експерт Роман П’ятигорець у програмі «Про головне» на телеканалі «Z». Він заявив, що якщо віддати державі, а потім держава віддасть його приватній компанії, то зрозуміло, що це буде за приватник.

– Тут навіть сперечатися не треба – це буде компанія Коломойського і все. Йде війна економічних інтересів. Якщо б в нас не було такого одіозного олігарха, який володіє МАУ і який вміє заробляти саме на авіаперевозках, то можна було б розглядати інші мотиви, – зазначив Роман П’ятигорець.

Політичний експерт вважає, що хтось хоче скористатися ситуацією в Запоріжжі, тому що наше місто – лідер. Тому що запорізький аеропорт обігнав Дніпро, в якому стоїть стара радянська будівля, в яку ніхто не хоче вкладати кошти.

– Ми пам’ятаємо епоху МАУ, коли не було конкуренції ніякої. 3 тис грн. із Запоріжжя до Києва – ціна квитка на літак була. А зараз з’являються конкуренти, з’являються інші компанії, які пропонують дешевші ціни. І хтось хоче зараз цим скористатися. Тому що для успішного авіабізнесу ми становимо загрозу, тому що ми шукаємо нових лоукостерів, які до нас заходять, – вважає Роман П’ятигорець.

Він також зазначив, що кримінальна справа та обшуки з’явились дуже швидко.

– Було б зрозумілим говорити про корупцію та розтрату коштів, якби були мільярди витрачені, а там залишився котлован. А тут термінал тестується, і він повинен запуститися, то про які там розкрадання ми говоримо?, – підкреслює Роман П’ятигорець.

Читайте також: У міністерстві інфраструктури передумали забирати запорізький аеропорт в концесію?