У світі з’являється все більше і більше прихильників «обідів із собою» – ми розбиралися, в чому плюси харчування з ланчбоксів

Навіщо?

  • Вартість

У ресторані ви платите не тільки за їжу, але і за працю кухарів, офіціантів, оренду приміщення – загалом, берете участь в усіх бізнес-витратах. Готова їжа в супермаркеті коштує дорожче приготовленої самостійно з тих же причин.

  • Економія часу

Так, це здається неймовірним, але дуже багато страв можна приготувати швидко, особливо якщо планувати меню заздалегідь.

  • Правильне харчування

Вам набагато простіше контролювати те, що ви їсте, якщо ви готуєте це самостійно. Велика ймовірність, що ви не покладете зайву ложку вершкового масла в овочеве рагу, щоб було смачніше, зате в ресторані чи буфеті на роботі такий ризик є завжди.

У чому?

  • Ланч-бокс

Усі пластикові ланч-бокси можна використовувати в мікрохвильових печах. Але якщо є можливість викласти їжу на тарілку (це ще й більш естетично) і розігріти її – краще зробити саме так. Навіть найдосконаліший пластик здатний виділяти токсичні речовини при нагріванні, тому краще зберігайте в офісному столі пару керамічних мисок і тарілок. Металеві ланч-бокси менш популярні – і це незаслужено. Вони відмінно зберігають смакові якості їжі та є безпечними. Скляні та керамічні ланч-бокси ще більш екологічний варіант, якщо вам не лінь тягати зайву вагу в сумці.

  • Контейнери зі спеціальною кришкою

Багато хто звик їсти гарячий суп на обід і, якщо на роботі такої можливості немає, дуже страждають. Смачний борщ або крем-суп можна приготувати вдома й взяти з собою. Щоб ваша перша страва не пролилася в сумку по дорозі, можна використовувати термос або контейнер з кришкою, що загвинчується. Це забезпечить максимальну герметичність.

  • Пластикові пакети

Пакетик взагалі нічого не важить і не займає зайвого місця. На зворотному шляху в сумці залишається більше місця, і не треба нічого мити. Сендвіч, приготоване на пару м’ясо, яблуко, груша та інші фрукти, кекси, горішки та всі інші сухі перекуси будуть відмінно себе почувати кілька годин в такому пакеті.

  • Паперові пакети, пергамент чи фольга

Смачні сирники, пироги чи запіканки можна загорнути в пергаментний папір, фольгу або скласти в крафтовий пакетик. Останній варіант найбільш екологічний і стильний, але не надто бюджетний.

  • Термоси

Забутий атрибут любителів походів знову повернувся в побут. У ньому можна носити смузі, каву, какао, різноманітні чаї, і навіть супи.  До того ж у термосі збережеться температура, максимально наближена до початкової.

Читайте також: ТОП-5 корисних осінніх сніданків