У середу відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації та земельних відносин.
Вів засідання голова комісії Василь Полюсов. У роботі комісії взяли участь депутати Андрій Бережний, Сергій Гладченко, Андрій Іванов, Володимир Кузенко, Віталій Овчаренко, Тетяна Поліщук, Сергій Пшигоцький, Вадим Рильський, Неоніла Сепп, Людмила Шаталова.
Члени комісії заслухали інформацію директора департаменту комунальної власності та приватизації міськради Сергія Стецюка, який, зокрема, повідомив, що з початку нинішнього року від приватизаційних операцій до бюджету міста перераховано понад 6 мільйонів 451 тисячу гривень.
Перед членами комісії з повідомленнями стосовно проектів рішень, що пропонуються для внесення до порядку денного двадцять восьмої сесії міської ради, виступили представники департаментів архітектури та містобудування, економічного розвитку, освіти і науки, молоді та спорту, управлінь з питань земельних відносин, охорони здоров’я тощо.
Про затвердження місцевих бюджетних програм зі змінами й доповненнями, коригування бюджету поточного року, про Положення про департамент економічного розвитку міськради зі змінами й доповненнями розповіла заступник міського голови Валентина Малиш. У її слові перед депутатами комісії йшлося також про нові формули й підходи до формування бюджету 2013 року.
Про затвердження Порядку надання цільової підтримки на первинний внесок для отримання іпотечних житлових кредитів на будівництво чи придбання доступного житла в Запоріжжі за рахунок коштів бюджету розвитку міста проінформувала членів комісії заступник директора департаменту архітектури та містобудування, начальник відділу будівництва та інвестиційного розвитку міста Олена Яшина.
Більшість пропонованих проектів депутати вирішили винести на сесію міськради.
На засіданні комісії розглянуто низку протестів прокуратури. Ухвалено відповідні проекти рішень.