За неповних два місяці ділянка вулиці Південноукраїнської, від проспекту Соборного в бік вулиці Перемоги, повністю змінилася. Також реконструйовано ділянку вулиці М. Гончаренка, яка з’єднує вулицю Південноукраїнську та вулицю Перемоги. Загальна протяжність реконструйованої ділянки склала 890 метрів.

Сьогодні міський голова Володимир Буряк провів на вулиці Південноукраїнській виїзну нараду, проконтролював виконані роботи.

– Ця ділянка вулиці Південноукраїнської прилягає до парку Трудової Слави. Тут постійно виникала проблема з паркуванням автомобілів, які залишали на зеленій зоні. Тому до реконструкції вулиці Південноукраїнської було вирішено підійти комплексно, не обмежуючись заміною асфальтного покриття. Облаштовано паркувальні «кишені», понад сім тисяч квадратних метрів тротуарів з двох боків вулиці, – зазначив Володимир Буряк.

Роботи на цьому об’єкті було розпочато 21 серпня. На час проведення реконструкції дорожнього полотна рух на цій ділянці було перекрито. Наприкінці минулого тижня вулицю знову відкрили для транспорту.

За цей час тут було замінено дорожнє покриття на площі близько семи тисяч квадратних метрів, облаштовані 7800 квадратних метрів тротуарів, більше 600 квадратних метрів паркувальних «кишень», з’їзди і в’їзди, встановлено близько 1300 погонних метрів бордюрів.

– Хочу подякувати підрядникам, які виконали роботу якісно. Були якісь недоробки, невеликий брак, але все оперативно усувалося підрядником за власний рахунок. Роботи оплачувалися тільки після усунення всіх виявлених недоліків, – сказав Володимир Буряк.

На даний момент робітники КРБП «Зеленбуд» почали облаштування газонів, на яких буде посіяна трава. Роботи будуть виконані на площі трьох з половиною тисяч квадратних метрів. Також залишилося нанести розмітку і встановити дорожні знаки.

Міський голова Володимир Буряк підкреслив, що реконструкція ділянки вулиці Південноукраїнської фактично є частиною робіт з благоустрою парку Трудової Слави. У парку встановлено Алею випускників. Відремонтовано пам’ятник воїнам, загиблим в Афганістані та інших локальних війнах за кордоном. Обладнана основа під встановлення пам’ятника Леоніду Жаботинському. За наявною інформацією, сам пам’ятник вже готовий і в жовтні його планують встановити. Однак, на жаль, зроблене продовжує страждати в результаті вандалізму.

– Нещодавно в парку Трудової Слави була встановлена Алея випускників, яка, щоправда, практично відразу постраждала від дій вандалів. Згодом, сподіваюся, прийде розуміння, що до того, що зроблено, необхідно відноситься дбайливо, – заявив Володимир Буряк.

За словами міського голови, Вознесенівський райадміністрації поставлене завдання, до грудня оновити проект другої черги реконструкції парку Трудової Слави. Це дасть можливість передбачити необхідні кошти на початок робіт при формуванні бюджету міста на 2018 рік.

– Поетапно у нас з’явиться сучасний парк, який буде не тільки улюбленим місцем для відпочинку городян, але і для проведення масштабних масових заходів. Один з таких заходів у нас вже пройшов 14 жовтня, концерт до Дня міста за участю групи Onuka зібрав тисячі глядачів, – сказав Володимир Буряк.

В ході виїзної наради міський голова також побував на місці висадки Алеї сакур у парку Трудової Слави. Сьогодні «зеленбудівці» якраз висаджували другу чергу цієї алеї.