Запоріжці проведуть літо та зустрінуть осінь масштабним музичним фестивалем просто неба

31 серпня та 1 вересня в парку Металургів ім. Сацького (біля планетарію) відбудеться музичний фестиваль Khortytsia Freedom.

Цього року буде три різні сцени: Ethno Stage, Wake UP Stage, Freedom Stage, на яких виступатимуть більше 30 виконавців.

На фестивалі Khortytsia Freedom виступатимуть: KARNA ? гуцул-метал ? КАРНА, Alyona Alyona, MOTANKA, EPOLETS, YUKO, Був’є, Folknery, Чумацький Шлях CH.SH., «КораЛЛі», «Zapaska», «Один в каное», «КАZКА», «Кімната Гретхен», «Роялькіт», MamaRika, «Hudaki Village Band», «Гражданин Топинамбур», «Декаданс», «Sun Groove», «Инародный театр абсурда Воробушек».

Хедлайнерами фестивалю будуть Дмитро Шнуров зі своїм проектом «Pianoбой» та легенди української сцени Green Grey.

Спеціальним подарунком для запоріжців та гостей міста буде виступ Арсена Мірзояна, а також легендарного запорізького гурту «Хорта», музиканти якого зібралися знову заради виступу на фестивалі.

На Khortytsia Freedom виступатимуть виконвці, яких обрали самі запоріжці. Це: FRANCO, Octopus Ink, One Light Inside, From Subway To Soul (Від Метро До Душі), «Хмарно з Проясненнями», Lvivdanceclub, «НЕ лізь БО вб’є», MayDay!MayDay!MayDay!.

Цього року очікують, що фестиваль відвідає багато людей з різних куточків України. Вже відомо, що приїдуть гості з Києва, Черкас, Дніпра, Харкова, Львова, Одеси та інших міст.

У парку під час фестивалю працюватимуть Foods- та Kids- зони. Роботу вони почнуть з 12.00. А вже з 15.00 стартують музичні виступи. Вхід вільний.

Нагадаємо, Khortytsia Freedom проведуть у Запоріжжі вже вдруге. Минулорічний фестиваль відвідали більше 50 тис. людей, на двох сценах виступили 22 виконавці. Цього року він буде ще масштабнішим.

Читайте також: Запоріжці заспівають з учасником відомого талант-шоу.