Багатофункціональний спортивний стадіон відкрився 14 листопада на базі Запорізької спеціалізованої школи № 100 в Бородінському мікрорайоні. Це найбільший з 7 районних стадіонів, які будуть побудовані в 2017 році. Тут проводяться заняття фізкультурою для учнів одразу двох шкіл №100 та №69. На новому стадіоні тепер зможуть займатися спортом не тільки школярі, а й жителі довколишніх будинків (необхідно лише взяти безкоштовний абонент).

Урочисте відкриття спортивного комплексу перетворилось на справжнє свято для дітей та їх батьків – 34 класи школи заповнили новий футбольний майданчик. Також тут були присутні заступник міського голови Анатолій Пустоваров, директор департаменту спорту, сім’ї та молоді Павло Бланк, представники депутатського корпусу міськради та жителі Дніпровського району.

Нагадаємо, у 2017 році з міського бюджету виділено 65 млн грн на будівництво 7-ми багатофункціональних спортивних стадіонів. Перший стадіон був відкритий 10 вересня в Комунарському районі на базі міської школи №7. На другому стадіоні займаються учні 71-ї школи. Такі ж стадіони відкриються: в Олександрівському районі в 98-м колегіумі, в Шевченківському районі в школі №93, в Хортицькому районі в 92-й школі та в Заводському районі в 33-й школі.

Як зазначив заступник міського голови Анатолій Пустоваров, у місті триває реалізація найнеобхіднішого і успішного проекту «Шкільний стадіон». 28 тисяч квадратних метрів – це обсяг забудови всіх площ на семи стадіонах в кожному районі міста. Тут в 100-ій школі він найбільший, оскільки додана ще зона перешкод для військово-патріотичного виховання та окрема 100-метрова зона. І звичайно ж, професійне покриття зі штучною травою.

– Добре, що наші діти будуть звикати до сучасних умов, – говорить заступник міського голови. Цей стадіон мультифункціональний для багатьох видів спорту. Ми виконали три головні завдання. По-перше, 100 і 69 школи отримали сучасну інфраструктуру для заняття фізичною культурою. По-друге, тут будуть базуватися кілька відділень ДЮСШ, де перші кроки і результати зроблять наші діти. І по-третє, подивіться, як змінився Бородинський район вцілому. Упевнений, що цей стадіон стане улюбленим місцем дозвілля для місцевих мешканців: тут є навіть дитячий майданчик, де буде комфортно батькам і бабусям.

Директор СШ №100 Сергій Доновський розповів, що три роки тому, коли він прийшов на цю посаду, на спортивному майданчику була повна розруха, так як довгий час на нього ніхто не звертав увагу. Та після спільної роботи з депутатським корпусом тут з’явився спорткомплекс, який може задовольнити інтереси будь-кого: тренажери, гімнастичний майданчик, волейбольне, футбольне та баскетбольне поле, смуга перешкод та бігові доріжки.

– Діти не могли дочекатися закінчення будівництва, – говорить він. – Останнім часом вони постійно визирали з вікон класів і запитували: «Та коли ж, ми підемо вже на спортивний майданчик»?

Учні школи під час відкриття підготували для гостей яскраву спортивно-розважальну програму. А після урочистої церемонії для всіх бажаючих тренери міських ДЮСШ провели майстер-класи. Серед них були: Заслуженый тренер України з волейболу Любов Перебийніс, тренер-викладач ДЮСШ «Металург» Роман Мельничук, тренер кмс з легкої атлетики Анастасія Вертепа та випускник школи №100, володар Кубку України, призер європейських змагань, майстер спорту з пляжного волейболу Євгенія Щіпкова, срібний призер чемпіонату Європи 2003 року з волейболу Олена Перебийніс, переможці чемпіонату України-2017 року серед студентів, майстри та кандидати в майстри спорту з баскетболу: Віталій та Вадим Бикови, Данило Наталюк та Ілля Овчаренко.

Проводили з дітьми майстер-клас і улюбленці МФК «Металург» Корохов, Корнєв та Сарапій. Зокрема останній (Едуард Сарапій) сказав, що сам навчався в сусідній 69-й школі і йому доводилось гоняти м’яч, на так би мовити, футбольному полі де були ями і пилюка. – А тепер, чим більше буде таких полів, то і більше з’явиться спортсменів в нашій області, – підкреслив Едуард Сарапій.