З 28 серпня в Запоріжжі почне курсувати катер з одного берега Дніпра до іншого

У Запоріжжі з початком капітального ремонту дороги на греблі «Дніпрогес» з’явилася проблема заторів. Через ремонт на греблі перекрито дві полоси для руху транспорту. Під час наради мер з представниками «Дніпрогесу», поліції та профільних міських служб шукали шляхи вирішення цієї проблеми. Міський голова запропонував залучити річковий транспорт для перевезення запоріжців. Наступного дня Володимир Буряк погодив це питання з представниками «Адміністрації річних портів» та сьогодні під час засідання виконкому він повідомив дату старту перевезень містян катерами.

– Передбачається, що вранці буде здійснюватися рейс з правого берега до «Річкового порту». Наприкінці дня – у зворотному напрямку. Завдання управлінню з питань транспортного забезпечення – врегулювати всі питання, погодити графік та проінформувати про це запоріжців, – зазначив Володимир Буряк.

На правому березі причальний понтон планується встановити з боку Правобережного пляжу. На протилежному березі катер причалюватиме в Річковому порту.

Спочатку запоріжців буде перевозити один катер. При необхідності буде залучений другий. Містяни будуть користуватися катерами безкоштовно, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Працювати катера будуть до закінчення ремонту греблі або завершення сезону навігації.  Розклад роботи катерів буде повідомлений пізніше.

Нагадаємо, в Запоріжжі з’явився перший сучасний тролейбус.

Читайте також: Запоріжжя отримає гроші на утеплення шкіл та лікарень.