Геннадій Рекалов

Комісія з питань життєзабезпечення міста провела засідання у складі: Геннадій Рекалов (голова комісії), Олександр Бірюк, Олексій Гавріков, Людмила Гончаренко, Михайло Молчанов, Дуняміл Саатов, Ігор Хмура.
Депутати розглянули питання, що виносяться на майбутню сесію, звернення громадян. Також депутати знову повернулися до розгляду ціни на тепло, яке надає городянам Концерн “Міські теплові мережі”, та введення одноставкового тарифу.
Голова депутатської комісії Геннадій Рекалов зазначив, що чимало можна зробити в плані економії тепла під час його поставки. Так, до нього звернулися мешканці кількох будинків на вулиці Тенісній – біля будинку № 3 проходить на відкритому повітрі труба, якою подається тепло, і вона вже кілька років абсолютно без теплоізоляції. Депутати звернулися до городян із проханням надавати відомості про такі місця втрати тепла безпосередньо до них, бо працівники концерну та ВРЕЖО № 4, за словами мешканців вулиці, роками на звернення не реагують і трубу ізолювати не збираються.
Депутат Михайло Молчанов та депутат Олександр Бірюк запропонували провести експертизу цін на тепло в нашому місті за участі незалежних експертів. Для того щоб їх найняти, запропоновано на найближчу сесію винести питання про оплату такої роботи.
Також голова депутатської комісії Геннадій Рекалов розповів, що найближчим часом будуть проведені громадські слухання, де городяни висловляться, як вони хочуть сплачувати гроші за тепло – протягом п’яти місяців, коли воно реально надходить, чи протягом року рівномірно.