З 1 червня в Запорізькій області планують нові послаблення карантину

Відповідне рішення ухвалили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Так, вже в перший день літа буде дозволена робота закладів фізичної культури, спортзалів та фітнес-клубів, відвідування занять в групах не більше ніж 10 осіб в закладах освіти, робота інклюзивно-ресурсних центрів, діяльність закладів оздоровлення та відпочинку для дорослих та громадських пляжів, повідомляє сайт облдержадміністрації.

Крім того, з 1 червня стартують міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом та робота залізничного транспорту внутрішнього сполучення (приміського, міського, регіонального та дальнього). Однак, пасажири їздитимуть за новими правилами. Кількість пасажирів в авто та залізничному транспорті не повинна перевищувати кількість місць для сидіння. Якщо ж поїздка проходитиме через регіони, де карантин не послаблено, то дозволяється перевезення в межах 50 відсотків кількості місць для сидіння. При цьому, повинні бути вільні місця поруч, позаду та попереду пасажира.

Під забороною залишаються знаходження на вулиці та в місцях скупчення людей без захисних масок та документів, самовільне залишення місця самоізоляції чи обсервації, та проведення масових заходів.

Читайте також: Куди зможуть поїхати запоріжці з 1 червня