Трагедія сталася 1 жовтня у Молочанську, Токмацького району. 27-річна жінка разом зі своїм співмешканцем та трьома дітьми орендували кімнату в будинку 38-річного чоловіка.

Близько 23 години між родиною та господарем виникла сварка, через що чоловік у стані алкогольного сп’яніння став виганяти орендаторів на вулицю. Помешкання на деякий час залишили тільки подружжя. А, повернувшись, побачили страшну картину — двоє плачущих дітей та мертву 3-річну дівчинку.

Вдалося встановити обставини трагедії співробітникам Токмацького відділення поліції, що виїхали на місце злочину. Так, сп’янілий чоловік наніс дитині удари табуретом в область голови.

Наразі детальніше обставини та причини злочину встановлюються правоохоронцями. Відомо, що чоловік був раніше не засуджений.

Слідчими Токмацького відділення поліції було відкрито кримінальне провадження за ознаками п.2 ч.2 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає від десяти до п’ятнадцяти років або довічне позбавлення волі. Триває досудове розслідування, повідомляється на сайті Національної поліції.