Сьогодні на сайті Президента України опублікували петицію з вимогою припинити атаки на міського голову Запоріжжя

Як писав сайт “Запорозька Січ”, містяни звернулися до центральної влади щодо припинення політичного тиску на мера Запоріжжя Володимира Буряка через роботу громадського транспорту під час карантину. Петицію в підтримку міського голови опублікувала запоріжанка Олена Макайя. У тексті петиції йдеться про те. що мер Запоріжжя Володимир Буряк прийняв рішення не зупиняти громадський транспорт,  керуючись раніше прийнятою постановою Кабміну, а також потребами запоріжців та особливостями траспортної інфраструктури міста. А тому запоріжці просять Президента закрити кримінальну справу проти міського голови Запоріжжя Володимира Буряка та припинити політичний тиск на нього.

–  Мер Запоріжжя, як і всі владні структури, працює у режимі підвищеної готовності та вирішує безліч нагальних питань, щоб не допустити поширення коронавірусної хвороби. У ці складні і непередбачувані часи переслідування очільника міста тільки нашкодить, – зазначається в петиції.

Підтримати петицію усі охочі можуть за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/92430

Нагадаємо, незважаючи на спроби правоохоронців розхитати політичну ситуацію в Запоріжжі, у місті вжито усіх необхідних заходів задля недопущення масового поширення коронавірусу серед мешканців. Міські лікарні мають необхідні запаси засобів захисту та дезінфекції, продовжується санітарна обробка вулиць, парків, скверів, дитячих майданчиків, транспорту, багатоповерхових будинків. Піклюються й про самотніх та маломобільних містян – їм приносять на дім продуктові набори.

Читайте також: Скільки запоріжців захворіло на коронавірус