Після радикальних рішень мера Запоріжжя роботу підйомника для людей з інвалідністю нарешті вирішили

Півтора місяця тому в запоріжців з’явилася нова зона для відпочинку — Правобережний пляж. Він вже встиг сподобатися багатьом містянам.

– Ви знаєте, щодня їздимо на роботу та з роботи, тобто ми бачили всю цю реконструкцію, а потім і вибралися. Мені цілком дуже сподобалося, дітям є, де покататися, рівненько та чистенько, – ділиться своїми враженнями жителька Запоріжжя Ольга.

o_1e9g2t4n3kslg68gn513lrfnb1u

Однією з особливостей цього пляжу мав стати підйомник для людей з інвалідністю. Він повинен був функціонувати за графіком вдень, коли люди знаходяться на пляжі. Допомагати користуватися ним мали б відповідні спеціалісти. Але через недбалість як підрядника, так і чиновників, люди на інвалідних візках не могли користуватися підйомником.

Неодноразово мер Запоріжжя Володимир Буряк вимагав від відповідальних осіб налагодити роботу підйомника, але це завдання так і не було виконано. Це призвело до того, що міський голова покарав винних. Зокрема, відсторонив від роботи директора міського управління капітального будівництва, а керівника департаменту інфраструктури звільнив з посади. Догану отримав і директор КП “Титан”, а підряднику призупинено виплату коштів. Наразі проводиться службове розслідування.

Причин непрацюючого підйомника кілька: перша — як стверджує підрядник, вандали пошкодили трос у нижній частині пандуса. Друга проблема – на території пляжу нібито відсутні фахівці, які вміли б правильно користуватись підйомником й допомагати в цьому іншим людям.

Втім, проблема вже розв’язується – працівники, які мають відповідати за функціонування підйомника, постійно чергують на пляжі й у разі потреби допоможуть людині з інвалідністю.

Читайте також: У Запоріжжі буде ще один сучасний пляж