Ремонт житлового фонду, встановлення вуличного освітлення, відновлення дорожнього покриття – з такими питаннями звернулися мешканці Запоріжжя до міського голови Запоріжжя особисто.

Так, мешканці вулиці Російської в приватному секторі Комунарського району попросили Володимира Буряка відновити зовнішнє освітлення, яке відсутнє вже багато років, а також заасфальтувати дорогу, щоб її не розмивало під час сильних дощів.

– Це земляна дорога довжиною 520 метрів, причому вона має уклін. Тому під час злив уся вода з вулиць Чумаченка, Висотної, Малиновського тече сюди. На днях у мене на городі було повно щебню, – показував фотографії меру житель цієї вулиці Вадим Захарченко.

Володимир Буряк поставив відповідні завдання районній адміністрації та департаменту інфраструктури міської ради.

Освітлення в цьому році буде зроблено, думаю, до Дня міста комунальники осилять його. Кошти в бюджеті міста на це передбачені, – зазначив Володимир Буряк. – Крім того, наступного тижня фахівці повинні обстежити вулицю, внести пропозиції щодо вирішення проблеми стоку води під час злив, щоб у людей не затоплювало двори.

Також міський голова дав доручення розчистити ливньовки на вулиці Чкалова.

Однак, уже зараз фахівці заявляють, що просто покласти асфальт там не вийде, тому що нахил дороги становить близько 25%. Єдиний вихід – побудувати нову дорогу, на що в бюджеті грошей на даний момент немає. Міський голова дав доручення вивчити можливість будівництва цієї дороги в 2019 році. До речі, подібних невеличких земляних доріг, що потребують асфальтування, налічується не менше 80 – і це лише в приватному секторі Комунарського району.

Відновлять і покрівлю в одному з будинків по проспекту Ювілейному в Хортицькому районі. За словами мешканки багатоповерхівки Ольги Довбенко, її квартиру на останньому поверсі під час сильних злив постійно заливає. Втім, ремонтували дах у будинку вже декілька разів: і у 2016, і у 2017 роках. Напевно, підрядники роботи провели неякісно, тож мають понести за це відповідальність, впевнений міський голова.

Тож Володимир Буряк поставив завдання керуючій компанії «Місто для людей» у серпні виконати ремонт над квартирою мешканки міста, що до нього звернулася по допомогу.

Також департаменту з управління житлово-комунального господарства міської ради доручено стягнути збитки за неякісну роботу з підрядників, які виконували ремонти в 2016 і 2017 роках у зазначеному домі на пр. Ювілейному.

Крім того, до відповідальності повинні бути притягнуті посадові особи, які контролювали якість виконаних робіт та підписували відповідні акти.