Вночі в запорізькій обласній інфекційній лікарні сталась масштабна пожежа

Вогонь спалахнув в одній з палат реанімації в новому корпусі. Пожежа охопила площу 20 кв. м. В осередку загоряння знаходили 12 людей. 8 з них вдалося врятувати. Їх транспорту4вали в інші лікарні. На жаль, ще 4 людини загинули. Це лікарка та троє пацієнтів.пожежа 1 пожежа 3photo_2021-02-04_00-51-11

Майже за годину пожежу було ліквідовано. Наразі встановлюються всі обставини трагедії. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС в Запорізькій області.

Як повідомив голова запорізької облдержадміністрації Олександр Старух на своїй сторінці у “Фейсбуці”, найближчим часом всі лікарні, де приймають пацієнтів з COVID-19, перевірять щодо пожежної безпеки.

Запорізька міська рада та виконавчий комітет Запорізької міської ради висловили співчуття родичам, близьким, друзям та колегам загиблих.

– Наше спільне завдання зробити все для того, щоб подібні трагедії більше не повторювалися. Медичні заклади Запоріжжя прийняли постраждалих медиків та частину пацієнтів інфекційної лікарні, хворих на коронавірус. Їм надається та далі надаватиметься вся необхідна допомога, – зазначається на сайті Запорізької міської ради.

Читайте також: Жителька Запорізької області стала жертвою відомої шахрайської схеми