У рамках святкування Дня міста у парку “Вознесенівський”, неподалік від каскаду фонтанів “Райдуга” пройшла традиційна виставка квітів, над створенням якої трудилися близько 70 працівників КРБП “Зеленбуд”.
Виставка розкинулася на 700 кв. м парку. Цього разу гарний настрій городянам подарували витончені ляльки у квіткових платтях, лебеді з хризантем, казкові персонажі, футболісти, декоративні фігурки знаків зодіаку. Центральну композицію присвятили 80-річчю “Дніпрогесу”. Для неї використали 15000 бутонів квітів. Усього ж для виставки висадили 2070 шт. квітів, серед яких хризантеми, айстри, троянди, лаванда, петунія, вербена, бегонія та інші, а також 26 хвойних рослин. Біля фігурних композицій розмістили декоративні матеріали, зробили відсипку. Запоріжці із задоволенням фотографувалися на фоні квітів, особливо популярним серед композицій став герб нашого краю.
Разом з тим, правоохоронці стежили за порядком, і до деякіх фігурок підхід був обмежений, щоб не затоптали й раптом не зламали їх. На виставці було багатолюдно, як і на всьому Покровському ярмарку. У парку працювало так зване “Місто майстрів”, де запорізькі вмільці продавали вироби, зроблені своїми руками. Відвідувачі несли з ярмарку подарунки близьким – дерев’яні квіти, глечики, віночки, прикраси, іграшки, різноманітні сувеніри.
На величезних ватманах різнобарвними фломастерами городяни написали поздоровлення й побажання рідному місту. Також був організований флеш-моб “Я люблю Запоріжжя” – о 12 годині всі відвідувачі ярмарки узялися за руки й зізналися місту в любові. У центрі кола дружби запоріжців об’єднали голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Пеклушенко й запорізький міський голова Олександр Сін.
Фото автора