У новому футбольному сезоні МФК «Металург» гратиме в Першій лізі

Міській голова Запоріжжя Володимир Буряк привітав запорізьких футболістів на своїй публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» та побажав їм нових перемог.

Screenshot_113Нагадаємо, вчора стало відомо, що МФК «Металург» гратиме в Першій лізі. Таке рішення було прийняте на засіданні Ради ліг через зняття зі змагань київського клубу «Арсенал-Київ».Screenshot_114

Перший матч відбудеться вже цієї суботи, 27 липня, в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена». Запорізький «Металург» гратиме проти команди «Оболонь-Бровар».

Screenshot_116

У цьому футбольному сезоні за запорізький «Металург» гратимуть нові футболісти. Команда вже провела підготовку до старту сезону та показали гарні результати.

Screenshot_117

 

Зазначимо, в Запоріжжі великий футбол відродився з ініціативи міського голови Володимира Буряка. У 2017 році було створено МФК «Металург» замість ФК «Металург», який припинив своє існування через відсутність спонсорів.

Сезон 2017-2018 запорізька команда успішно показала себе в аматорській лізі та зайняла 4 місце. У наступному сезоні «металургівці» вже грали в Другій лізі та посіли 2 місце в групі Б. У загальному заліку двох груп зайняли 3 місце.

Screenshot_118

Читайте також: У Запоріжжі спортсмени, які готуються до літніх Олімпійських ігор, та кращі вихованці ДЮСШ отримали гроші.