Владислав Криклій відвідав новий пасажирський термінал Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Міністр інфраструктури України сьогодні прибув до Запоріжжя. Також Владислав Криклій побував у новому пасажирському терміналі. Про це на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк.

– Відсьогодні аеропортам України дозволено працювати в зв’язку з пом’якшенням карантину. Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» та нашу гордість – новий пасажирський термінал – ввечері відвідав міністр інфраструктури Владислав Криклій. Мені дуже приємно, що ще до відкриття терміналу, в ньому побувало дуже багато поважних гостей. І, зокрема, приємно було чути позитивні враження міністра інфраструктури щодо нашого нового терміналу. Це діи?сно об’єкт, яким місто пишається. Сподіваюся, що тепер ми швидко отримаємо всі необхідні підписи та зможемо запустити и?ого в роботу вже наи?ближчим часом, – розповів Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що незважаючи на всі перепони, термінал добудували  в рекордні строки, і він готовии? зустрічати пасажирів. Місто вже очікує офіційних заявок від авіакомпаній на відновлення рейсів.

Нагадаємо, новий термінал ще на етапі будівництва відвідали Президент України Володимир Зеленський та голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, а попередній прем’єр-міністр Олексій Гончарук протестував злітно-посадкову смугу після капремонту.

Читайте також: Запоріжці отримали сучасний пляж на правому березі – фото

 

.