Володимир Буряк направив звернення до Верховної Ради України з приводу того, що депутати не виконують свій обов’язок брати участь у сесіях

Нагадаємо, вже понад місяць народні обранці депутатської більшості ігнорують сесійні засідання, які скликає міський голова.

Відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутати зобов’язані бути присутніми на пленарних засіданнях. У випадку, якщо це неможливо з поважних причин, народні обранці мають повідомляти про це уповноважену особу.

– Більше ніж місяць представники «Слуги народу», «ОПЗЖ», «Європейської Солідарності», «Нової політики» і «Партії Шарія» не приходять на засідання, а отже, не виконують норми Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», який зобов’язує їх брати участь у пленарних засіданнях для розгляду соціально важливих питань. Разом із тим, відмова від виконання своїх обов’язків є підставою для дострокового припинення повноважень депутатів. Запоріжжя чекає відповідної реакції від Верховної Ради, адже наразі місто знаходиться в заручниках тих, хто ніяк не награється в політику! – наголосив Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, бездіяльність коаліції обурила звичайних запоріжців – вони вийшли на мітинг. Мер Запоріжжя Володимир Буряк наголосив, що має захистити містян від безвладдя та доручив департаменту правового забезпечення надати юридичну оцінку відсутності депутатів на сесіях.

Читайте також: Запоріжжя єднає підприємців усієї України