Запорізькі підприємства зобов’язали надати пропозиції щодо покращення екологічної ситуації в місті

Сьогодні Володимир Буряк провів нараду з представниками великих промислових підприємств. Головним питанням стала якість повітря в місті.

– Останнім часом у запоріжців дуже багато нарікань на неприємний запах на вулиці. Що й казати, я живу в центрі й сам його відчуваю. Місто не може впливати на приватні підприємства, але людям до цього немає діла – питають з мене як з міського голови, чому немає чим дихати. І я з себе відповідальності не знімаю. Тому вимагаю від керівництва всіх промислових підприємств терміново налагодити повноцінну роботу вже наявних фільтрів та іншого обладнання, призначеного для зменшення викидів, та за 2 тижні надати мені ефективні та реальні пропозиції щодо подальших заходів з покращення екологічної ситуації в місті. Запоріжці мають дихати нормальним повітрям!, – наголосив Володимир Буряк.

Міський голова нагадав, що завдяки спільним діям у рамках Меморандуму, підписаному промпідприємствами та міською владою, в Запоріжжі вдалося значно скоротити викиди в повітря та воду. Як писав сайт “Запорозька Січ”, промислові підприємства та міська влада підписали Меморандум про про спільні дії в сфері покращення довкілля. Документ зобов’язує підприємства міста виконувати природоохоронні заходи за свої кошти. В рамках Меморандуму було реалізовано багато заходів. Завдяки цьому, наразі Запоріжжя знаходиться на 9 місці серед міст України за станом забруднення повітря. Для порівняння, мешканці сусідніх Дніпра, Маріуполя, Кривого Рогу дихають значно бруднішим повітрям, ніж запоріжці.

Разом з тим, Володимир Буряк підкреслює, що робота в напрямку покращення екологічної ситуації має продовжуватися постійно.

119066291_1234475750224602_8668642401458235212_n

Читайте також: У запорізькій лікарні облаштовують приймальне відділення європейського зразка