Плетена, шкіряна, м’яка, міні, мішок, клатч, шопер, відро – сумки бувають різними

До того ж вони є головним аксесуаром під час будь-якої пори року

Еко-сумка шопершопер

Вона стала одним з найбільш кричущих трендів нашого часу. Ці тканинні сумки розв’язують 2 актуальні проблеми нашого сьогодення одразу: забруднення довкілля та пошук власного стилю. Еко-сумки стали незмінним атрибутом для людей, які дбають про планету, та сучасних модниць. Адже ані тим, ані іншим не хочеться забруднювати довкілля та псувати образ пластиковим пакетом. Це універсальна річ на кожен день, під будь-який образ – однозначно must-have кожного.

Плетена сумкаплетені сумки

Останні декілька років відкриті плетені сумки, схожі на «авоськи», зацікавили багатьох дизайнерів. Вони почали їх видозмінювати та додавати нові деталі: зі шкіряними ручками, в стилі hand made та в яскравих неонових забарвленнях.

Міні сумкимінісумка

Їх можна носити як окремо, так і в поєднанні з більшою. Причому як окремий аксесуар – брелок, намисто, або через плече чи на поясі.

Сумки зі зміїної шкірисумки під рептилію

Такий аксесуар відмінно поєднується з будь-якими образами. У 2020 році сумки з принтом або наближення до стилю «під рептилію» вважається гарним вибором. В сезонних колекціях їх зазвичай дуже багато – різних моделей, кольорів та розмірів.

Сумка-відросумка-відро

Вона має кругле дно й поступово звужується, за що й отримала таку назву. Така сумка може вміщати багато речей в себе, а завдяки довгій ручці її можна носити на плечі, щоб руки були вільними.

Читайте також: З чим поєднати та як носити одяг зі шкіри