Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк поділився думками щодо перспектив Міжнародного аеропорту «Запоріжжя»

Інформація про те, що міністерство інфраструктури готує до концесії аеропорт Запоріжжя та кількох інших міст, набула великого резонансу та активно обговорюється в соціальних мережах. Тому сьогодні під час виїзної наради ми вирішили поцікавитися, що з цього приводу думає мер Запоріжжя Володимир Буряк.

– Чуток ходить багато. Але аеропорт належить громаді, будувався за гроші з бюджету міста, КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»» та кредитні кошти. Тому я вважаю, що саме громада в особі депутатів міської ради має вирішувати його долю. Якщо вас цікавить власне моя думка, то я проти того, щоб аеропорт було передано в концесію.

Нагадаємо, останні кілька років аеропорт Запоріжжя з ініціативи Володимира Буряка почав стрімко розвиватися. Наприкінці 2017 року в аеропорту почали будувати новий сучасний термінал, зведення якого буде завершено в грудні цього року. Роботи на цьому об’єкті мер тримає на особистому контролі. Також цього року було капітально відремонтовано злітно-посадкову смугу. Все це зробили за кошти міського бюджету, обігові кошти аеропорту та з залученням кредитних ресурсів.

Нагадаємо, нещодавно з Запоріжжя запустили прямі рейси до КиєваТель-Авіва та Шарджі.

Читайте також: Прем’єр-міністр України оцінив запорізький аеропорт