Володимир Буряк повідомив запоріжцям, як місто живе в умовах карантину та яких заходів вжито, щоб запобігти масовому поширенню хвороби

Міський голова зауважив, що вже місяць Запоріжжя живе на карантині. За цей час в місті захворіли 56 людей, 6 вже вилікувалися після успішного проходження курсу лікування. Мер подякував тим запоріжцям, які свідомо залишають вдома та виходять лише за нагальної потреби.

Володимир Буряк зазначив, що запорізькі медики забезпечені засобами індивідуального захисту, є необхідна кількість дезрозчинів, антисептиків і поставки продовжуються. В наявності в достатній кількості швидкі та ПЛР-тести на виявлення коронавірусної хвороби, необхідні лікувальні засоби. Також лікарні отримують додаткове медобладанання.

Життєдіяльність міста підтримується в повному обсязі, а усі проблеми, які знаходяться в компетенції міста, намагаємося вирішувати максимально злагоджено та швидко.

Разом з тим, міського голову дивують перепони, які чинять правоохоронці, втручаючись в роботу міської влади. Нагадаємо, меру Запоріжжя Володимиру Буряку вручили повістку та викликали на допит у зв’язку з кримінальною справою за начебто невиконання постанови Кабміну щодо роботи транспорту. Міський голова зауважив, що час все розставить на свої місця. Також Володимир Буряк подякував запоріжцям за підтримку в цьому питанні.

На останок міський голова звернувся до мешканців Запоріжжя з проханням провести Великдень вдома, не виїжджати на природу, тим самим порушуючи правила карантину, та залишитися святкувати в тісному родинному колі.

Читайте також: Запорізька лікарня отримала мобільний цифровий ренген